Kartki świąteczne od przedszkolaków
  • Post category:Wydarzenia

Nasze przedszkole, już kolejny rok z rzędu, włączyło się w Ogólnopolską Akcję Fundacji Dbam o Mój Zasięg pt. „ Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj.”

Akcja miała na celu zaprosić jak największą liczbę przedszkolaków do działania polegającego na wysyłaniu kartek świątecznych.

Grupa Rekinów wysłała kartki z życzeniami świątecznymi i noworocznymi do zaprzyjaźnionych z naszym przedszkolem instytucji, między innymi do siedziby „Fundacji Dbam o Mój Zasięg”, do Fundacji „Piramida Pomocy”, do firmy „Elka School”, którą gościliśmy na zajęciach o ruchu drogowym oraz losowo wybranych przedszkoli o tym samym numerze w Polsce.

Grupa Muszelek wysłała kartki do Biura Prezydenta Miasta Gdynia oraz do Radnych Miasta.

Grupa Piratów swoje kartki wysłała do zaprzyjaźnionych przedszkoli w Gdyni: Przedszkola nr 50, Przedszkola nr 57,  Przedszkola nr 59 i Przedszkola nr 53 oraz do Wydziału Edukacji w Gdyni.

Poprzez udział w tej kampanii chcieliśmy podkreślić wyjątkowość łączących nas więzi oraz aby w Święta Bożego Narodzenia w sposób świadomy odłożyć media cyfrowe i sprawić osobie obdarowanej najszczerszą radość!