„ODPROWADZAM SAM”

Nasze przedszkolaki corocznie uczestniczą w projekcie „Odprowadzam Sam”. Jest to kampania organizowana przez Gdyńskie Centrum Sportu. Jej celem jest zachęcanie dzieci oraz ich opiekunów do korzystania z ekologicznych środków transportu w drodze do przedszkola.

plakat kampanii odprowadzam sam

„MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ!”

„Mamo, tato, wolę wodę!” to jeden z najbardziej cenionych programów edukacyjnych w Polsce zainicjowany w 2009 roku przez Żywiec Zdrój w trosce o zdrowy rozwój najmłodszych. Jego nadrzędnym celem jest wykształcenie u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych ze szczególnym podkreśleniem roli wody w codziennej diecie, a także zwrócenie ich uwagi na zagadnienie ochrony środowiska. W ramach programu prowadzone są zajęcia angażujące dzieci i wychowawców do wspólnej nauki poprzez zabawę.

„GDYŃSKIE TURBO PRZEDSZKOLAKI”

Gdyńskie turbo przedszkolaki to program podnoszenia jakości usług oraz tworzenia nowych miejsc w ośrodkach wychowania przedszkolnego w Gdyni.

logotypy turbo przedszkolaki